Dodaj DARMOWE ogłoszenie, zyskaj nowych klientów!

Szybko, łatwo i za darmo

Dodaj ogłoszenie

Carrieon.pl

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

My Active Life jako portal ogłoszeniowy powstał dość spontanicznie. 

  Pewnego razu przeglądając internet szukałem odpowiedniego fizjoterapeuty w swojej okolicy, jednak zawsze przed każdą usługą czy zakupem zwracam uwagę na wystawione opinie innych- bo po co narażać się na koszty i otrzymać niską jakość? Spędziłem co najmniej godzinę przeglądając różne strony internetowe i niestety nigdzie nie mogłem znaleźć miejsca gdzie znajdują się i oferty i jednocześnie opinie o danym usługodawcy z branży "sportowej / fitness / żywieniowej itp."


Więc szybki impuls- zróbmy taki portal!!         Minęło około 2 tygodnie od tamtego momentu, i jesteśmy w końcu w internecie :D


  A jak już tu jesteśmy to przydało by się rozpowszechnić tę stronę w jak największym gronie, bo będzie ona miała sens istnienia dopiero gdy znajdzie się tu spora ilość użytkowników! Zostań współtwórcą tej inicjatywy i dodaj własne ogłoszenie po czym udostępnij je w innych miejscach korzystając ze specjalnych odnośników kierujących łatwo do portali społecznościowych :)   

Może być tak, że nie nie jesteś osobą świadczącą usługi. W takim przypadku możesz zachęcić własnego trenera/ dietetyka, czy instruktora narciarstwa do rejestracji i napisać mu szczerą opinię! 

Razem stwórzmy największą w Polsce bazę osób związanych z aktywnym, zdrowym stylem życia!

Jakie są największe zalety portalu?

1darmowe ogłoszenie- by osoby w twojej okolicy mogły Cię szybko znaleźć!

2opinie o osobach z którymi już miałeś/łaś okazję współpracować i o tych z którymi chcesz nawiązać współpracę!

3Łatwo udostępniaj swoje ogłoszenia wraz z zawartymi opiniami na różnych portalach społecznościowych 

 

MOD_DJ_EASYCONTACT_OPEN_FORM