Dodaj swoje ogłoszenie, zyskaj nowych klientów!

Szybko, łatwo i za darmo

Dodaj ogłoszenie

Carrieon.pl

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jakiś czas temu, będąc w Londynie, a dokładniej było to w lutym 2018 roku gdy jeszcze wszystko było "normalnie" zrobiłem kilka zdjęć ćwiczącej grupie znajomych. Pokazując te zdjęcia innym, każdy zwracał uwagę na ciekawe, nietuzinkowe ćwiczenia, wymagające użycia wielu mięśni, które w życiu codziennym zazwyczaj nie są używane.

Jednak, nie to zwróciło moją uwagę w tamtym momencie na tyle by zacząć ich fotografować.

Przyglądałem się im dość długo, urzekające dla mnie było to z jaką fascynacją osoby patrzące podziwiają ćwiczącego. Choć jestem pewien, że ich umiejętności nie różniły się wiele od siebie to każdego z osobna traktowali jakby był ich mistrzem i miał ich czegoś nauczyć. Można z tego wyciągnąć wiele wniosków, można się "prześcigać" w tym kto jest lepszy, silniejszy, ma lepszą technikę ale na zdrowych warunkach. Zdrowa konkurencja jest idealnym środowiskiem do rozwoju, jest to niewyobrażalnie motywujące pod warunkiem, gdy mamy świadomość, że w momencie kryzysu te osoby nadal będą obok nas stały i wspierały w drodze do sukcesu. 

Robiąc te zdjęcia nie myślałem nawet, że będą one mogły zostać tak doskonałą metaforą dla dzisiejszej sytuacji w której znalazła się większość z nas.

 

Minęło trochę czasu, jesteśmy tu gdzie jesteśmy, jak wiemy ubiegły rok mało kogo klepał po plecach. Pewnie wiele z Was miało czasem wrażenie, że leci nieuchronnie głową w dół ?

Ważne w takich momentach jest aby obrać odpowiedni kąt lotu ?
Daje to szansę na łagodne odbicie od równi! Nie jest to proste zadanie, bo wymaga to od nas bardzo dużo ciężkiej pracy nad samym sobą.

Ale pamiętaj "Carrie on"
A kto wie, może za chwilę właśnie na Ciebie będą patrzeć z podziwem widząc jak się podnosisz ?

Ale, ale!!!

Nie zapomnij również o osobach w Twoim otoczeniu, może to właśnie ten moment by podać im rękę lub zaproponować jakąś formę wsparcia. Historia nie jednokrotnie udowodniła nam, że siła leży nie w jednostce lecz w grupie kierującej się tymi samymi zasadami moralnymi!

Zmieniajmy świat na lepsze!

 

 

MOD_DJ_EASYCONTACT_OPEN_FORM